Zamów na świąteczny stół z MAKRO Polska

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia wraz z MAKRO Polska chcielibyśmy zaprosić Was do udziału w wyjątkowej akcji pt. „Zamów na świąteczny stół”.

Ogólnopolskie wydarzenie kulinarne „Zamów na świąteczne stół” jest częścią globalnej kampanii „Pozwól swojej kuchni odpocząć”. Akcja ta ma na celu zachęcenie konsumentów do zamówienia świątecznego jadłospisu w restauracjach wspierając tym samym polską gastronomię. Jak dołączyć do wydarzenia? Wejdź na stronę https://www.polskieskarby.pl/zamow-na-swiateczny-stol gdzie znajdziesz pełną listę restauracji biorących udział w wydarzeniu. Wybierz interesujący Cię lokal w Twoim mieście oraz zapoznaj się z menu, a następnie zamów z dostawą lub odbiorem własnym.
My zdecydowaliśmy się na restaurację Steak & Grill zlokalizowaną w hotelu Moderno. Z okazji Świąt restauracja przygotowała szeroką ofertę dań, które doskonale sprawdzą się zarówno na wigilijnym stole, jak i wypełnią jadłospis w pozostałe świąteczne dni. Naszą ucztę rozpoczęliśmy od zup – kremu z kiszonej kapusty z jabłkiem i boczkiem oraz kremu z buraków z dodatkiem gęstej kwaśnej śmietany. Następnie pojawiły się przystawki: śledź marynowany w śmietanie z jabłkiem, pasztet z soczewicy z konfiturą z czerwonej cebuli, carpaccio z polędwicy wołowej z serem bursztyn i rukolą oraz tatar z buraka z orzechami włoskimi i gorgonzolą w towarzystwie wypiekanego na miejscu pieczywa.

Faworytem wieczoru został łosoś jurajski z batatami, cukinią, pomarańczą i słodkim sosem imbirowym. Danie to znajdziecie w stałym menu restauracji. Zwieńczeniem kolacji był deser w postaci sernika z pomarańczą i klasycznego makowca.

Restauracja Steak & Grill po raz kolejny udowodniła nam, że wspaniale odnajduje się w daniach kuchni polskiej, również tych w wersji wegetariańskiej, a nawet wegańskiej. Smak potraw dopełniały wina, w które polecamy Wam się zaopatrzyć podczas wizyty w restauracji.

Akcję w ramach programu #PolskieSkarbyKulinarne wsparły także: Admirał, Kropla Beskidu, Mlekovita, Mlekpol, Prymat GastroLine, Skarby Serowara.

Spodobał Ci się tekst? Podziel się lub zostaw komentarz! To wiele dla nas znaczy!

Previous Post
Next Post

Leave a Reply