Łączy nas miłość do kawy, czyli miesiąc promocyjnych duetów w Coffeedesk

Luty to miesiąc miłości. To dobry moment by opowiedzieć Wam, że niezależnie jak różne wybory na co dzień podejmuje każdy z nas najważniejsze jest wzajemne zrozumienie, akceptacja i wspólne spędzanie czasu.

Kawę pijemy często i w każdym możliwym miejscu. Nie, nie wypijamy kilku filiżanek dziennie, ale łapiemy każdą okazję na dobrą kawę. Na pytanie „kawa?” bez chwili wahania reagujemy nie pozostawiającym wątpliwości sakramentalnym TAK. Jeżeli jednak mówimy o piciu kawy w domu, to tak naprawdę tworzymy miłosny trójkąt. A swoją miłość do kawy dzielimy z Coffeedesk. W tym względzie jesteśmy sobie wierni od samego początku, a wypracowane latami zaufanie pozwala nam na swobodnie eksperymenty i wybór dowolnych konfiguracji, takich w których każdy z nas czuje się najlepiej…
Natalia z reguły stawia na dripa, najlepiej z Kenii lub Etiopii. Uwielbia ten cały rytuał parzenia kawy. Zapach świeżo zmielonych ziaren, delikatne zaginanie filtra, rozkwitanie kawy, a następnie metodyczne odmierzanie wody i czasu. Do parzenia używa zestawu Hario V60.
Z kolei Piotr od wielu lat stawia na klasykę, a jego najlepszym sposobem na powitanie dnia jest szybkie, przygotowywane w kawiarce espresso. Nie ma nic lepszego niż gorąca, aksamitna i słodka mała czarna. Do zaparzania od zawsze używa kawiarki Bialetti (od nazwiska jej twórcy). Kupiona i traktowana z szacunkiem posłuży wiele lat.

Najważniejszy jest jednak wspólny czas, w trakcie którego choć na chwilę – nawet w porannej gonitwie – zapominasz o wszystkim i z uśmiechem delektujesz się ukochanym napojem.
Obecnie w ramach walentynkowej promocji (trwa przez cały luty), na stronie Coffeedesk możecie zakupić idealne kawowe duety w bardzo okazyjnych cenach. Sprawdźcie koniecznie, niezależnie od tego jak bardzo się różnicie w swoich kawowych preferencjach.
Idealnym rozwiązaniem, które ułatwi życie takim kawowym frikom jak my jest absolutna nowość w ofercie Coffeedesk, a mianowicie kawowa subskrypcja Hi! Coffeedesk. Abonament, dzięki któremu regularnie, bez dodatkowych opłat za przesyłkę i płatności z góry uzupełnicie swoje kawowe zapasy. Jedyne co musicie zrobić to wybrać na stronie swój profil smakowy. Bez obaw! Taką kawową subskrypcję możecie w każdej chwili edytować, zawiesić lub ewentualnie anulować, a w aktualnej ofercie znajdziecie 5 kaw pod filtr, 2 pod espresso oraz jeden bezkofeinowy omniroast.
My w tym miesiącu wybraliśmy Juicy Monster o orzeźwiająco-cytrusowym profilu oraz intensywne espresso Goody Go, gdyż ostatecznie, niezależnie czy kochasz mleczne latte, intensywnie krótkie espresso, czy owocową alternatywę na stronie Hi! Coffeedesk zawsze znajdziecie cos dla siebie. A kawa zawsze najlepiej smakuje w dobrym towarzystwie. Nawet jeśli Wasze gusta są zupełnie inne!

Z naszym kodem „KAWAWARTAPOZNANIA” otrzymujecie 20 zł rabatu przy zakupach powyżej 100 zł na całą ofertę Coffeedesk

Wpis powstał we współpracy z marką Coffeedesk.
Previous Post
Next Post

Leave a Reply